DSC_8764

Cezary Kur Moja 11-stka

Zaczynamy nowy cykl pytań do zawodników naszych turniejów. Dziś swoją 11 przedstawi Cezary Kur Zawodnik Perły Złotokłos, Los Pollos Hermanos oraz Jazgarzew Team i Siedmiu Wspanaiłych.  Zapraszamy!
Cezary KUR
Bramka : Paweł Reszka – najlepszy bramkarz jakiego znam i z jakim grałem. Mając takiego Gościa w bramce nie musisz martwić się o obronę.
Paweł reszka2
OBRONA : Marek Kur – mój brat. Nigdy mu tego nie mówiłem ale nie spotkałem takiego drugiego zawodnika który by oddawał takie zdrowie i serce na boisku. Po prostu Dzik.
  Marek Kur     
DOMINIK RZEPLIŃSKI – Gdy widzisz go grającego na obronie masz wrażenie, że ten chłopak po prostu się tam urodził.
Dominik rzepliński
PAWEŁ JANOWSKI : nie jest zawodowym piłkarzem ale jak dla mnie to jeden z najlepszych obrońców jakich znam.
Paweł Janowski
TOMEK JAWORSKI: ten Pan to istny fenomen… swoją lewą nogą (bo tylko ją ma Emotikon grin ) mógłby malować obrazy… szybki, techniczny znakomity boczny obronca i tylko czasem założę mu siatkę.
POMOC :
Defensywny MICHAŁ JANOWSKI – Mały to po prostu profesor wśród piłkarzy , gdy jest na boisku widzi wszystko i wie wszystko wedlug mnie to serce każdej drużyny w której gra .
Michał Janowski
Ofensywny PAWEŁ GOTCHOLD – Zdecydowanie Siunder to nietypowy piłkarz. Biega za całą drużynę, pomaga zarówno w obronie jak i ataku.
Paweł Gotchold
SKRZYDŁOWI: Mariusz Kur – Mimo swojej wagi… nie widziałem drugiego takiego piłkarza który miałby takie przyspieszenie! Mariusz jest super wyszkolony technicznie i posiada wielkie serducho do gry .
Mariusz KUR
Adrian Samoraj – 2000 rocznik wielki talent ! za kilka lat będzie grał w ekstraklasie wtedy bede mógł chodzić z głową do góry i mówić, że to ja go trenowałem.
Adrian Samoraj
ATAK : Michał Ambrozik – graliśmy tylko raz na turnieju w Piasecznie ale do tego Kolegi wystarczy napisać, że… nie wiem jak On to robi ale jest niesamowitym piłkarzem.
Michał Ambrozik
Artur Wolski – każdy na boisku ma taką osobę z którą rozumie się bez słów, taką bratnia duszę . Zawsze wie gdzie jestem , każdą piłką zagrywa z chirurgiczna precyzją , zawsze mogę na niego liczyć . Tworzymy duet ,,CV ” na boisku i poza nim.